Hakkımızda

Candilek Döşeme

İskelet, kumaş ve süngerlerin kaliteli şekilde koltuk haline dönüştürülmesine koltuk döşeme denir. Candilek Koltuk Döşeme firması uzun yıllar koltuk imalatı yapmış, tecrübeli ustalar yetiştirmiş, yüzlerce müşterisi olmuş Sakarya'nın en kaliteli koltuk döşeme firmalarından birisi haline gelmiştir. 


Koltuk yüzü yenileme, koltuk kaplama ve imalatı konusunda faaliyet gösteren Candilek Koltuk Döşeme, ürün ve hizmet yelpazesinin genişliği ile müşterilerine zengin çeşitler sunmaktadır. 


Koltuk döşeme ve iskelet imalatının yanı sıra özel sipariş üzerine koltuk takımı imalatı yapma imkanı da sunan Candilek koltuk döşeme, her türlü mekana yönelik çalışmaları, özel tasarım ve ölçü taleplerine de cevap verebilme kabiliyetiyle, kaliteden asla vazgeçmeyen, zamanın değerini bilen, en özel talepleri bile en kısa sürede teslim eden çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir. 


Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile farklı siparişler için tasarımlar üretmektedir. Renk, desen ve kumaş seçenekleri bir hayli fazla olan firmamız, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır. Her türlü koltuk tamir ve onarım işlerinde sizlerin yanındayız.